Zamówienia / Dostawa

Jak zamówić?

Zamówienia prosimy przesyłać mailem lub telefonicznie, towar wysyłamy za pobraniem lub przedpłata na konto, w przypadku przedpłaty wystawiamy fakturę proforma, na tej podstawie klient dokonuje wpłaty. Po zaksięgowaniu wpłaty towar zostaje wysłany.

Dostawa

Nasze elementy architektury styropianowej dostarczamy paczkami i na paletach euro firmy kurierskiej PEKAES. Koszty transportu uzależnione są od wielkości zamówienia, a nie od miejsca dostawy.
Na terenie województwa Małopolskiego i Śląskiego zapewniamy transport własny.

Zabezpiczenie i odbiór przesyłek

Dbamy o bezpieczeństwo przesyłek, dlatego paczki na całej powierzchni zabezpieczone są styropianem, a palety posiadają zabezpieczenia narożników, oraz ścian bocznych, dodatkowo na przesyłce zamieszczona jest informacja „Nie rzucać”.

Po odebraniu towaru klient winien sprawdzić zawartość przesyłki w obecności kuriera. W momencie stwierdzenia uszkodzenia towaru kurier sporządza protokół szkody, należy również poinformować nas o zaistniałej sytuacji, wtedy można rozpocząć procedurę reklamacyjną. Mamy doświadczenie w pakowaniu przesyłek i prawie w 100% docierają w nienaruszonym stanie.