Gzymsy maskujące karnisz

Wyświetlanie 1–12 z 20 wyników

LISTWY MASKUJĄCE KARNISZ

Listwa maskująca karnisz jest nowoczesnym elementem ozdobnym wnętrz. Owe listwy swoje zastosowanie znajdą w mieszkaniach, ale także w  salach weselnych, hotelach i restauracjach. Zamieszcza się je nad oknami. Poza walorami estetycznymi, które wprowadzają do wnętrza elegancki charakter, są bardzo praktyczne i funkcjonalne. Za ich pomocą z łatwością można zamaskować nieciekawe karnisze czy szyny sufitowe. Wpołączeniu z innymi elementami sztukaterii, takimi jak np. listwy przysufitowe listwy maskujące karnisz tworzą piękne wykończenie całej kompozycji wnętrza.

MASAKOWNICA KARNISZA – OFERTA

Posiadamy bogatą i zróżnicowana ofertę gzymsów maskujących karnisze i szyny sufitowe. Z racji tego że jesteśmy producentem nie mamy ograniczeń dotyczących wymiarów oraz kształtów. Jesteśmy otwarci na wykonanie indywidualnych projektów bądź modyfikacji już istniejących wzorów. Maskownice karnisza  posiadamy w rożnych kształtach i wzorach, co pozwala w nietuzinkowy sposób urządzić każde pomieszczenie.

W naszej ofercie posiadamy również maskownicę karnisza z miejscem na taśmę LED, które spotęgują przytulny klimat pomieszczenia.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE GZYMSY KARNISZOWE?

Poza funkcjonalnością i dekoracyjnym wyglądem nasza sztukateria posiada także wiele innych zalet.  Wysokiej jakości sztukateria wewnętrzna została wykonana z bardzo trwałego polistyrenu, który jest materiałem niezwykle odpornym na uderzenia oraz np. na wilgoć. Osłony maskujące karnisz charakteryzują się niewielką wagą, co powoduje, że czas pracy podczas montażu ograniczony jest do minimum.