Nadokienniki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Sztukateria okienna – nadokienniki elewacyjne

Nadokienniki styropianowe mają spełnić dwa zadania jedno to zastosowanie estetyczne drugie praktyczne. Nadokienniki czyli inaczej gzymsy nadokienne umieszczone nad oknem tworzą nam ładną dekorację oraz pełnią drugą jakże ważną funkcję, którą jest odprowadzanie wody podczas deszczu. Gzymsy wykonane są z bardzo lekkiego i trwałego materiału styropianu EPS 200 odpornego na uszkodzenia. Nadokienniki są ozdobnym elementem, który można w bardzo łatwy sposób dopasować do nowoczesnego budownictwa jak i również zabytkowego. Te dekoracje cieszą się dużym powodzeniem wśród kupujących ponieważ są bardzo łatwe w montażu i stanowią idealne wykończenie fasady domku oraz zabytkowej kamienicy.  W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę tych produktów wykonanych w najwyższej jakość o różnych wzorach.

Nadokienniki – element sztukaterii elewacyjnej

Ten estetyczny element sztukaterii montowany jest najczęściej nad drzwiami lub oknem co w przypadku połączenia z listwami wokółokiennymi daje nam estetyczny i niepowtarzalny wygląd. Gzymsy nadokienne można w  bardzo łatwy sposób dopasować do starego i nowoczesnego budynku. Dekoracja ta sprawdzi się przy starych kamienicach jak i nowoczesnych zabudowach jednorodzinnych. Wszystkie nadokienniki, które produkujemy tworzone są z bardzo lekkiego i wytrzymałego materiału. Styropian EPS 200 jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz chroni naszą elewację przed deszczem.

Z czego wykonane są gzymsy nadokienne?

Wszystkie gzymsy nadokienne inaczej nadokienniki wykonane są z wysokiej klasy materiału – styropianu EPS 200. Jest to aktualnie najbardziej innowacyjne rozwiązanie wśród dekoracji elewacyjnych. Swoją pozycje w branży materiał ten zawdzięcza swojej wytrzymałości oraz sposobu montażu, który jest bardzo prosty. Jednym z atutów, który przemawia za tym rodzajem dekoracji jest możliwość pomalowania jej w dowolny sposób tak, aby pasowała do naszej elewacji. Kolejnym atutem materiału, z którego produkowane są nadokienniki jest jego waga, są one bowiem bardzo lekkie co w dużym stopniu ułatwia transport oraz montaż.  Nasza firma podczas produkcji przykłada wagę do jak najlepszego wykonania gzymsów nadokiennych, tak aby mogły one służyć naszym Klientom na długie lata użytkowania.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

FPU „Profile Styropianowe”
Miękinia 427, 32-065 Krzeszowice
NIP: 9442024982 | REGON: 356570546

Telefon: (+48) 501 669 846
E-mail: biuro@profilestyropianowe.com