Listwy Wokółokienne

Wyświetlanie 1–12 z 21 wyników

Listwy elewacyjne okienne

Listwy wokółokienne to bardzo  ważny element wykończenia naszej elewacji nadają one estetycznego wyglądu oraz powiększają wizualnie ramę okna. Listwy wykonujemy ze specjalnego styropianu EPS 200, który jest bardzo wytrzymały, dzięki czemu ozdobne listwy okienne będą z nami przez wiele lat w nienaruszonym stanie. Wykonując dla Państwa listwy elewacyjne styropianowe łączymy ze sobą walory estetyczne oraz jakościowe.  W sklepie Profile Styropianowe można znaleźć bardzo duży wybór list wokółokiennych wykonanych z należytą dokładnością.

Listwy okienne zewnętrzne – montaż

Listwy wokółokienne produkowane w naszej firmie charakteryzują się tym że są bardzo lekkim materiałem nie tracąc przy tym wytrzymałości oraz twardości,dzięki czemu jego montaż jest banalnie prosty. Do jego montażu potrzebujemy paru podstawowych narzędzi oraz chęci wcale nie musimy zatrudniać drogiej ekipy budowlanej. Dzięki swoim zaletą praktycznym i wizualnym sztukateria elewacyjna przeżywa w obecnych czasach prawdziwy renesans.

Ozdobne listwy do wnętrz

Zapraszamy Państwa również do zapoznania się z naszą bogatą ofertą dotyczącą sztukaterii wewnętrznej. W skład tej oferty wchodzą zarówno listwy przysufitowe,listwy ścienne,gzymsy led, maskownice karnisza,gzymsy halogenowe i wiele innych produktów. Wszystkie produkty z naszej oferty można dowolnie modyfikować na żądanie klienta. Oferta jest bardzo różnorodna zarówno pod względem wzornictwa jaki i wymiarów oferowanych produktów.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

FPU „Profile Styropianowe”
Miękinia 427, 32-065 Krzeszowice
NIP: 9442024982 | REGON: 356570546

Telefon: (+48) 501 669 846
E-mail: biuro@profilestyropianowe.com