Gzymsy Podbitkowe

Wyświetlanie 1–12 z 21 wyników

Gzymsy podbitkowe

Gzymsy elewacyjne są bardzo popularnym sposobem wykończenia górnej części budynku. Pełnią tam funkcję nie tylko ozdobną i dekoracyjną ale również i praktyczną. Nie tylko w świetny sposób zakryją wszelakie rysy i ubytki na murze ale również w estetyczny sposób zamaskują łączenie ściany i podbitki dachowej. Dobrze dobrane w odpowiednich proporcjach i zamontowane gzymsy styropianowe nadadzą każdej bryle budynku odpowiedniego charakteru wizualnego. Do produkcji sztukaterii elewacyjnej używamy tylko i wyłącznie materiałów wysokiej jakości dzięki temu staje się sztukaterią na długie lata.

Produkcja gzymsów elewacyjnych podbitkowych

Gzymsy styropianowe wykonywane są z wysokogatunkowego styropianu EPS200 i powleczone metodą ciągnioną żywicą akrylową. W ten sposób wykonana sztukateria elewacyjna charakteryzuje się tym że wszystkie produkty są odporne na warunki atmosferyczne takie jak wysokie temperatury,mróz czy wilgoć. Listwy styropianowe wykonujemy na wymiar. Każdy wzór można dowolnie modyfikować.

Gzymsy podbitkowe dlaczego od nas

  • Wyraziste kształty
  • Ostre krawędzie
  • Jednolita gładka powierzchnia
  • Masa którą powlekamy profile styropianowe posiada doskonałe właściwości dzięki którym listwy są elastyczne i odporne na spękanie.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

FPU „Profile Styropianowe”
Miękinia 427, 32-065 Krzeszowice
NIP: 9442024982 | REGON: 356570546

Telefon: (+48) 501 669 846
E-mail: biuro@profilestyropianowe.com