Bonie Elewacyjne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Bonie Elewacyjne

Bonie elewacyjne to jedna z naszych kategorii wchodząca w skład sztukaterii elewacyjnej. Najczęściej przyjmują formę prostokątów i są montowane na narożach budynków. Są prostym sposobem na atrakcyjną dekorację elewacji każdego domu na dodatek niedrogim i łatwym w montażu. W naszej ofercie posiadamy niezliczoną ilość wzorów o różnych kształtach i wymiarach. Naszym niewątpliwym atutem jest możliwość modyfikacji każdego wzoru jak i jego wymiaru. Jesteśmy w stanie wykonać indywidualne projekty.

Co to jest bonia elewacyjna – sposób wykonania

Bonia elewacyjna zwana również potocznie bonią narożną wykonana jest z styropianu EPS200. Materiał ten charakteryzuję się niezwykłą twardością. Oraz tym że jest niezwykle lekkim materiałem ułatwiającym i skracającym czas pracy podczas montażu.
Bonie z naszej oferty są czterokrotnie sypane piaskiem kwarcowym nadając im dodatkowej twardości, trwałości oraz szlachetnego wyglądu. Dzięki temu są odporne na warunki atmosferyczne takie jak wysokie temperatury ,mróz, śnieg czy wilgoć. Bonie mogą występować w formie prostokąta zaciętego z jednej strony pod katem 45 stopni.
Bonia styropianowa oprócz walorów praktycznych posiada również walory dekoracyjne i estetyczne. Bryła każdego budynku ozdobiona takimi dekorami nabiera niepowtarzalnego charakteru.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty na bonie elewacyjne

  • Bonie wykonane ze styropianu najwyższej jakości EPS200
  • Powleczone piaskiem kwarcowym
  • Lekki materiał ułatwiający montaż i skracający czas pracy
  • Jako producent gwarantujemy atrakcyjne ceny
  • Możliwość modyfikacji istniejących wzorów
  • Realizacja indywidualnych projektów

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

FPU „Profile Styropianowe”
Miękinia 427, 32-065 Krzeszowice
NIP: 9442024982 | REGON: 356570546

Telefon: (+48) 501 669 846
E-mail: biuro@profilestyropianowe.com